Vybavení dílny.

Sekce určená pro rady začátečníkům. Nerozumíte základním pojmům? Zde je vaše místo ...
oravan
Příspěvky: 156
Registrován: 25.09. 2012, 18:57

Re: Vybavení dílny.

Příspěvek od oravan » 25.07. 2020, 23:06

no je to 5mm vravím o trojke tie sú moc nie a ver je to dobrý pomocník veď v pohode nejdem sa priečiť keď sú tak sú rúrkové klúče už budem ticho tu na fore lebo čo poviem je zle asi by bolo ideálne zmazať všetky príspevky ja sa odhlásim z fora mám dojem že Vás len zavádzam a som tu neželaný nič nové pod slnkom ja len vravím vždy svoj názor nonevadí majte sa dobre a nech sa darí . :thumbsup:
jirka5
Příspěvky: 231
Registrován: 30.06. 2013, 20:41
Bydliště: Very Stupid District (hned vedle okresu Postřižiny)

Re: Vybavení dílny.

Příspěvek od jirka5 » 26.07. 2020, 09:35

Mnohem více než tvoje názory mi vadí, že nepoužíváš interpunkci a velká písmena.....
Uživatelský avatar
Jan55
Příspěvky: 739
Registrován: 25.01. 2014, 10:52
Bydliště: Praha 9

Re: Vybavení dílny.

Příspěvek od Jan55 » 27.07. 2020, 06:45

oravan píše:
25.07. 2020, 23:06
no je to 5mm vravím o trojke tie sú moc nie a ver je to dobrý pomocník veď v pohode nejdem sa priečiť keď sú tak sú rúrkové klúče už budem ticho tu na fore lebo čo poviem je zle asi by bolo ideálne zmazať všetky príspevky ja sa odhlásim z fora mám dojem že Vás len zavádzam a som tu neželaný nič nové pod slnkom ja len vravím vždy svoj názor nonevadí majte sa dobre a nech sa darí . :thumbsup:
oravane, nemusíš se hned urážet, normálně tu diskutujeme a dali jsme sem možnosti, kde se dají sehnat klíče různých rozměrů. Klíč na trojku závit je 5,5mm, dříve i 6mm a to vše se dá sehnat. Ten trubkový klíč sem dal sem jen jako ukázku, že se se dají sehnat i měnší velikosti. Nehledej v tom nic zlého. Pokud něco nemůžeš sehnat, dej dotaz " neporadili byste mi prosím, kde se dá sehnat to, nebo to" a rádi ti poradíme :)

Ale ještě napíšu, že mám vždy problém se prolouskat tvým textem, jak píše Jirka5, ty interpunkce a velká písmena je fakt problém pro druhé. Děkuji Honza.
Odpovědět