Nové funkce na fóru

Chybí Vám na fóru nějaké téma? Chcete něco vylepšit? Zde je prostor pro Vaše připomínky a návrhy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Nové funkce na fóru

Příspěvek od Priby » 29.09. 2020, 15:25

Dobrý den , jelikož bych se Vám chtěl za Vaši podporu na provoz fóra nějak odvděčit, zakládám zde nové vlákno, kde bych Vás poprosil o vyjádření, co Vám zde nejvíce chybí, popřípadě jaká funkce by se Vám líbila? Je to osobní galerie? Možnost online chatu? Jiný vzhled? A nebo něco úplně jiného?
Předem moc díky za názory.
Uživatelský avatar
Jirka84835751
Moderátor
Příspěvky: 950
Registrován: 17.10. 2011, 18:51
Bydliště: U Mohelnice dál od Olomouce

Re: Nové funkce na fóru

Příspěvek od Jirka84835751 » 29.09. 2020, 19:11

Vážený Tomáši, :thumbsup: :
na Váš dotaz si dovoluji reagovat následovně: jsem rád i za ostatní, že ŽIJEME , ASI STEJNĚ jako "Johny 5ka"...
teda když došlo ke změně , i díky narůstajícímu spamu, tak se BOHUŽEL vytratila (asi z technických důvodů) Galerie všech přispívajících. Nevím, jestli je u Vás archívována, ale jistě by ji mnozí znovu rádi přivítali, je-li zde technicky možná úprava. Osobně mám svoje některé fotky uložené v PC, ale jistě jsou někteří, co si obnovili "výpočetní park" a historii už třeba nemají. Chatování mi osobně nechybí, patří tato oblast spíš do soc. sítí, kterých je na netu "neurekom". Pro silnoproudé "nelajky" jsou přímo zaměřené stránky a lajk do VZ nemá co vrtat :lol:
Pokud jde o osobní názor na vzhled stránek, pak uznávám že "v jednoduchosti je kouzlo". Čím víc "srandiček", tím míň bývají některé stránky přehledné. Ale proti gustu žádný dišputát.. Nebýt EU, tak bych bral , to co Viktorovi na radiohistoria.sk je strašákem (domácí produkci - schemata, SM atd. - viz HRCS, ELEKTROTANYA,RADIOMUSEUM atd., ale i ve světě). Ne každý si dokáže hned najít, co mu třeba.
Tolik jen můj názor, přizpůsobím se většině - ostatní jistě dají své postřehy i nápady.
Díky za POKRAČOVÁNÍ - Jirka84835751
Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 865
Registrován: 04.04. 2012, 19:01
Bydliště: Nýřany

Re: Nové funkce na fóru

Příspěvek od Milan » 29.09. 2020, 19:34

Já bych přivítal funkci automatické zmenšování obrázků již při nahrávání, pokud je problém s velikostí, což se dá pochopit, určitě prostor nebude zadarmo.
Přidání více obrázků do jednoho příspěvku. Osobní galerie nebyla vůbec špatná, pokud je ta možnost, byl bych pro ji obnovit.
A zrušení statusu Moderátor. Hodnosti byly zrušeny, to je jedině dobře. Zastávám názor, že každý by měl mít stejné šance. Nikomu to pochopitelně nevnucuji, ale z dřívějších diskuzí s Františkem vím, že tohle je problém proč sem někteří odborníci v oboru nechtějí vstoupit. Pochopitelně, je to můj názor a neurazím se, když většina nebude souhlasit.
Nějaké chatování to bych tu nezaváděl. Každý se rád podívá a přečte v příspěvcích jak tazatel pokročil v opravě svého přijímače /například/ a ne aby v polovině diskuze se objevil příspěvek typu máte sz a dál už to nepokračuje :-)
Také by byla dobrá propagace radio-foraum na Facebooku, tam je hodně potencionálních uchazečů.
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Nové funkce na fóru

Příspěvek od Priby » 29.09. 2020, 20:17

Ohledně přiložených obrázků zůstalo asi původní nastavení, které jsem nezměnil. Teď je nově nastaveno na 10 příloh, maximální velikost souboru je 10MB. Myslím, že takto to musí být dostačující :).
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Nové funkce na fóru

Příspěvek od Priby » 29.09. 2020, 20:42

Ještě jsem zkusil nainstalovat doplněk "Gallery". Nahoře by už měl být vidět. Vaše vlastní galerie se vytváří a spravuje v uživatelském panelu. Více o tom zatím nevím, každopádně prosím o vyzkoušení, abychom to společně zkusili zprovoznit.
Pepa
Příspěvky: 35
Registrován: 16.02. 2017, 21:14

Re: Nové funkce na fóru

Příspěvek od Pepa » 07.10. 2020, 16:16

Když tak koukám na seznam uživatelů, co vymazat všechny, co mají 0 příspěvků? Je jich tam mnoho typu dsgfdhgfhx. Třeba z března. Aby se neregistrovali roboti, co napadají fórum, mohlo by se to řešit přes admina.

Jen myšlenka:
Třeba na fóru Vařím pivo jsou dole uvedeni přispěvatelé. Může to inspirovat další, aby přispěli.
http://varimpivo.cz/
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Nové funkce na fóru

Příspěvek od Priby » 09.10. 2020, 19:39

Díky za názor, s těmi uživateli zkusím něco udělat :).
Odpovědět