Návštěvnost

Máte něco na srdci? Zde je to správné místo.
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Návštěvnost

Příspěvek od Priby » 19.03. 2013, 18:52

Tak jsem to s administrátorem HRČS probírat a oba máme na věc stejný názor. Automatické vkládání do návštěvní knihy není možné a její úplné zrušení by bylo moc invazivní a určitě by naštvalo spoustu návštěvníků radiojournalu. Obávám se, že na toto nemám řešení....
audiotechnika
Příspěvky: 55
Registrován: 19.10. 2011, 09:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Návštěvnost

Příspěvek od audiotechnika » 20.03. 2013, 07:18

Návštevní knihu na radijournalu bych zrušil, je to katastrofa! je to fakt návštěvní kniha, tam ale používaná jako forum. Historie pouze 300 příspěvků, žádné vyhledávání, žádná registrace, nic... Asi by někteří důchodci (bez urážky) řvali, ale rychle by si zvykli na lepší... na tohle.
Uživatelský avatar
Heptoda
Příspěvky: 1243
Registrován: 20.10. 2011, 17:24

Re: Návštěvnost

Příspěvek od Heptoda » 20.03. 2013, 08:46

TO audiotechnika: ale ony ty stránky , pokud vím, zavedly návštěvní knihu jen za účelem rychlé výměny názorů, lépe pokecu, fórum se z toho stalo jaksi samosebou a automaticky a bez záměru.Teda původního. Není to z mé hlavy, takto mi to kdysi v e-mailu vysvětlil jeden z dlouhodobých, a asi i zakládajících členů. Proto se přikláním k té jisté fúzi a provozovat jako Fórum toto. Ale zvyk je zvyk, a možná je to tak i dobře. On čas ukáže sám. Přeji oběma stránkám vše nejlepší.
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Návštěvnost

Příspěvek od Priby » 20.03. 2013, 08:54

Co jsem se bavil s Adminem Radiojournalu tak se vyloženě zrušení návštěvní knihy a přesměrování sem nebrání. Ale mě osobně to přijde dost drsné, ačkoliv připouštím možnost, že by si uživatelé rychle zvykli....
Uživatelský avatar
Jirka84835751
Moderátor
Příspěvky: 951
Registrován: 17.10. 2011, 18:51
Bydliště: U Mohelnice dál od Olomouce

Re: Návštěvnost

Příspěvek od Jirka84835751 » 20.03. 2013, 09:01

:!: Nevidím to až tak katastroficky, :idea: nechal bych ji žít svým životem, obé mají své pro/proti (rychlá návštěva/pokec a bádání u výkresů) - rád chodím pro pohodu "do hustého lesa se starými stromy" - mění se kolem nás daleko víc věcí, a to pohodlnější pro každého z nás se většinou ujme a zatlumí to méně pohodlné (koňský povoz,kolo,auto, lepší auto...). Jsem stále zastáncem "žij a nechej žít druhé", už proto, že dnešní mladí budou zítra staří a budou se také snažit ještě chvilku žít. Vidím to sám na sobě za ta léta praxe v oboru (elektronky,tranzistory, hybridní IO,integráče všech kategorií,SMD,nanotechnologie...). Pamatuju hodně a mnozí se mnou tiše souhlasí. Život této webovky je mlaďoučký, co se bude s ní dít, záleží na mnohých z nás. Není dávná doba, kdy Admin měl o její další život obavy. Jak je to dávno, co tady bylo současně 35 návštěvníků? Zakládající čehokoliv má vždy situaci těžší, než ten kdo přijde s novějším nápadem , technologií .... Viz naše sbírky = část našeho života - pro mlaďochy je to hromada harampádí a po našem odchodu často následuje kontejner,ale oni si vytvoří sbírku ze své doby a jejich děti provedou totéž = kontejner ... . :D :) ;) :lol:
Kdosi (není podstatné kdo to byl,neboť i on bil) zvolal: lidé bděte! nebo snad čtěte?, jděte kupředu levá? :lol: Jak to bylo, se už pravdu nedovíme.
Pěknou zábavu všem ve svých brlozích a také nejen na tomto fóru.
Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 870
Registrován: 04.04. 2012, 19:01
Bydliště: Nýřany

Re: Návštěvnost

Příspěvek od Milan » 20.03. 2013, 09:06

Nevěřím tomu, že by právě ti zmiňovaní důchodci řvali. Jako aktivní radioamatér jsem se dlouho mezi těmito staršími lidmi pohyboval a jejich znalosti a dovednosti ve výpočetní technice by jim často mohl kdejaký mladší kolega jen závidět :)
Uživatelský avatar
Jirka84835751
Moderátor
Příspěvky: 951
Registrován: 17.10. 2011, 18:51
Bydliště: U Mohelnice dál od Olomouce

Re: Návštěvnost

Příspěvek od Jirka84835751 » 20.03. 2013, 09:32

Milan píše:Nevěřím tomu, že by právě ti zmiňovaní důchodci řvali. Jako aktivní radioamatér jsem se dlouho mezi těmito staršími lidmi pohyboval a jejich znalosti a dovednosti ve výpočetní technice by jim často mohl kdejaký mladší kolega jen závidět :)
Milane, patřím také mezi ony důchodce, s elektrotechnikou pracuji "odnepaměti" (kazil jsem profesně přenos nf i vf analog,TTL,...), ale když vidím, jak někteří mladí vš/elektro pouze umí měnit celé desky (a jako ajťáci jsou 1+1*), na nichž je evidentně vadný jeden nafouklý koďan, dávám Ti za pravdu. Umí sice mnohé, ale často neznají funkci obyčejné diody nebo filtrů ve zdrojích - základní brum... (nepovyšuji se , jen konstatuji, protože mi už "také ujíždí pověstný vlak budoucnosti ")
Proto :) na tváři a také pochvala i za rady v odlévání replik znaků.
PS - dotaz:jaký znak má být na tom mém Detvanovi v Galerii? Nemohu nikde na netu najít.
Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 870
Registrován: 04.04. 2012, 19:01
Bydliště: Nýřany

Re: Návštěvnost

Příspěvek od Milan » 20.03. 2013, 10:14

Galerie Tungsramů je zde http://www.radiohistoria.sk/Oldradio/ma ... cu/0000930 pravděpodobně by to mohl být stejný znak jako je na 355G . Jistý si nejsem, ve sbírce toto rádio nemám, zkusil bych přímo kontaktovat pana V. Cingela .
Odpovědět