regálové systémy

Prostor pro debaty, které nijak nesouvisí s historickou technikou. Zde je možné psát vše co Vás napadne ...
Uživatelský avatar
Heptoda
Příspěvky: 1243
Registrován: 20.10. 2011, 17:24

Re: regálové systémy

Příspěvek od Heptoda » 10.12. 2014, 13:30

Možná se někomu hodí, zvláště do "depozita", i toto: http://www.prakticke-regaly.cz/plastove-regaly.html
petrneuman
Příspěvky: 1
Registrován: 29.09. 2015, 15:04

Re: regálové systémy

Příspěvek od petrneuman » 29.09. 2015, 15:05

Osobně jsem nakupoval regály od výrobce AR-Shelving.
Uživatelský avatar
Heptoda
Příspěvky: 1243
Registrován: 20.10. 2011, 17:24

Re: regálové systémy

Příspěvek od Heptoda » 29.09. 2015, 15:41

Já nejsem náročný. Musí být spolehlivé a unést naše poklady. Přidávám foto regálů (část), z nově budovaného depozita.
Přílohy
34.JPG
Patron
Příspěvky: 38
Registrován: 10.07. 2015, 21:56

Re: regálové systémy

Příspěvek od Patron » 29.09. 2015, 15:56

Panečku, tam se to bude pěkně skládat. To se tak někdo má... :-)

Bohužel největší problém nás sběratelů je ryze fyzikálního původu. Já tomu říkám "neexistence sbírkové závislosti času a prostoru". Určitě to znáte sami - pokud máte nějaký volný prostor o obsahu třeba 20 m krychlových a váš kolega prostor 100 m krychlových, je to úplně jedno. Oba dva prostory se během dvou týdnů neprodyšně zaplní... :oops:

Jinak, abych mluvil k věci, tak kdo skousne takové ty průmyslové regály o kterých byla řeč (nemyslím ty úplně obyčejné se sololitovými či plechovými deskami, ale ty větší s dřevotřískovými (obvykle 40x90 cm rozměr police), tak je mají v každém supermarketu, ale za hodně rozdílné ceny. Obvykle kolem tisícovky i víc. Ale supermarket GLOBUS (aspoň teda v Brně) je má pravidelně v akci za 499 Kč, což je super bezkonkurenční cena a jsou přitom opravdu kvalitní. Rádia a televize unesou s velikánskou rezervou a pokud je chytnete dvěma třema vrutama ke zdi, tak jsou naprosto stabilní. Samozřejmě do obytných prostor moc nejsou, ale do garáže když si k vánocům koupíte čtyři za dva tisíce, tak tam nacpete aspoň třicet Blaníků. Montáž chvilku zabere (po prvním už to jde), ale je bez šroubů a skoro bez nářadí. Dají se zase případně stěhovat, až manželce dojde definitivně trpělivost a vyhodí vás i se sbírkou.

Je to něco takovéhoto : http://www.metalkas.cz/detail/kovovy-re ... -mm-pozink - zcela stejné, ale mnohem levnější.

Pro info - aktuálně v ČR končí řetězec Baumax a na prodejnách co budou zavírat mají dost velké výprodejové slevy. Takže regály a části regálových systémů, které tu jsou popsané výše, by se tam daly koupit o dost levněji než je běžné. Akorát že třeba v Jihlavě už jsou jenom poloprázdné regály, lidi vykoupili co se dalo. Jedině se teda zeptat, jestli nebudou prodávat i ty poloprázdé, až budou úplně prázdné 8-)
Richardsonec
Příspěvky: 2
Registrován: 22.10. 2015, 08:15

Re: regálové systémy

Příspěvek od Richardsonec » 22.10. 2015, 08:27

Mno, regálových systémů je velmi mnoho. Podle fotek jsem si všiml, že tu máte všechny dřevěné. Já jsem si nechal udělat nerez do garáže. Mě štvalo, že když se mi rozlil mojí chybou olej, tak se to hodně do toho dřeva "zažralo"...
Patron
Příspěvky: 38
Registrován: 10.07. 2015, 21:56

Re: regálové systémy

Příspěvek od Patron » 03.03. 2016, 21:03

Kdo by měl zájem - od 3.3. do 9.3. mají v Baumarktech GLOBUS (alespoň teda v Brně ano - kdyžtak můžete mrknout na www.globus.cz kde jsou letáky pro všechny prodejny) opět v akci regály o kterých jsem mluvil. 90x45x180cm , velmi robustní a pevné, montáž bez šroubů. Za pětistovku jeden je opravdu skvělá cena.

Případně ještě další tip - pokud nechcete zrovna "industriálně" vypadající regály, tak na tranzistoráky atd. (má totiž hloubku jen něco přes 20cm) se dá použít knihovna "GERSBY" kterou má za míň než pětikilo - světe div se - IKEA. Mají stejnou i v černé barvě, ale ta je tuším o dvě stovky dražší. Police se dají samozřejmě výškově štelovat dle potřeby.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70261131/
Odpovědět