Stránka 1 z 1

KM 310 - vyřešeno

Napsal: 22.01. 2018, 19:32
od Heptoda
Předesílám, že tyto "mašinky" jsou pro mě spíše okrajová záležitost. Elky jsou holt elky... Ale: pokud jsou otevřená dvířka a stisknuté tlačítko snímání, na fotu se šipkou, levý unašeč se točí pomalu doleva , pravý stojí, tlačítko drží ve stisknuté pozici, opětovným stiskem vypne. OK. Vložím-li a zacvaknu kazetu, (v jiném zařízení normálně hrající), již označené tlačítku nestisknu tak, aby drželo zamáčknuté. Podržím-li ho, dojde jen k rychlému přetáčení/přehrávání. Co je příčinou, že normálně nesnímá a nereprodukuje záznam? Tipuju to na tu tlačítkovou soupravu, ale PROČ to tak divně blbne... :mrgreen:

Re: KM 310

Napsal: 25.01. 2018, 15:43
od Heptoda
Tak jsem se až polekal... Dnes jsem ho vzal s poličky a tlačítko drží!! Po asi 10 pokusech jsem dal šňůru do zásuvky, a bum , už nedrží. Drží tam jen není-li magnetofon připojen k síti. To vše, je-li tam kazeta. Bez ní zapnout jde, unašeč se točí. To tedy asi tlačítkem nebude...... :mrgreen:

Vyřešeno, pro mě uzavřeno. ;)

Re: KM 310 - vyřešeno

Napsal: 02.02. 2018, 09:47
od Pepa1999
To se i stává, je-li kazeta nahraná třebas doma na čistou pásku, myslím koupenou čistou pásku(!) a nejsou potom vylomená okénka v kazetě! Při nahrávání se naopak tato okénka zase musí zalepit! A tak dokola. :x