Zabezpečovací technika starý alarm TI-802 návod?

Ostatní co nepatří do předchozích skupin
Odpovědět
TRIODA
Příspěvky: 11
Registrován: 26.05. 2012, 20:45

Zabezpečovací technika starý alarm TI-802 návod?

Příspěvek od TRIODA » 06.07. 2017, 07:16

Dobrý den
Sbírám nejen rádia a tak jelikož se živím montážemi zabezpečovací techniky a dalšími slaboproudými zařízeními postupem času vzniklo i malé muzeum starých alarmů a i CCTV techniky.To co je od známých výrobců (DSC,PARADOX,LITES,GALAXY a další)má dostupné návody,ale tento alarm viz foto se mi najít na netu nepodařilo.Není mezi vámi někdo kdo jej třeba kdysi instaloval na něco by k němu měl?Díky Jirka
Jinak pokud by jste cokoli ze staré zabezpečovací techniky měli,tak výměna,dohoda možná.
PS:Stále řeším prostory kam důstojně expozice umístit.Ve svém domku již pomalu nemám "kam složit hlavu"
Něco vybudovat zde na Jičínsku?Sám to nedám,platy i v takovém odborném oboru jaký mám jsou zde příliš nízké pro komerční pronájem v Jičíně,je někdo další kdo by do toho šel? Ideální výherce v loterii :lol: (To byl žert)
Expozice retro kde by každý našel to co jej zajímá.Mít tam od krystalky až po DAT magnetofon.
Sdružovat i další sběratelské obory(třeba vláčky,hračky a tak podobně)
Škoda že na toto nejsou dotace,rád bych ty roky před důchodem svou vizi dokončil než nadejde můj čas a pozůstalí by museli řešit co se stovkami položek.Nemám děti,tak to nikdo nepřevezme...
Přílohy
červen 2017 21ho 016.JPG
červen 2017 21ho 022.JPG
červen 2017 21ho 015.JPG
Odpovědět