Reakce na odpovědi k dotazům - obecně

Prostor pro debaty, které nijak nesouvisí s historickou technikou. Zde je možné psát vše co Vás napadne ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka84835751
Moderátor
Příspěvky: 950
Registrován: 17.10. 2011, 18:51
Bydliště: U Mohelnice dál od Olomouce

Reakce na odpovědi k dotazům - obecně

Příspěvek od Jirka84835751 » 07.06. 2013, 18:49

Mám takovéto dilema:
občas odpovím někomu na dotaz pomocí SZ, dotyčný se nenamáhá se žádnou reakcí na ni. Je to normální i na jiných diskusích, či já mám nenormální náhled na "moderní " způsob komunikace některých tazatelů? Když se já osobně někoho na cokoliv ptám, snažím se aspoň krátce odpovědět. Zmíním jen dva konkrétní, kteří mají registraci na tomto fóru: Jirka, Asaruludu.
Přesto nejen i těmto dvěma přeji příjemně prožitý víkend bez povodňové vody v botách či domácnosti :lol: .
jjarda
Příspěvky: 85
Registrován: 23.10. 2011, 16:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce na odpovědi k dotazům - obecně

Příspěvek od jjarda » 07.06. 2013, 19:34

Poslal jsem odpověď,ale kdyby jsi tento příspěvek nenapsal,vůbec by mě nenapadlo juknout do SZ..jsem zvyklý na avízo-buď emailem,nebo oknem...
Uživatelský avatar
Heptoda
Příspěvky: 1243
Registrován: 20.10. 2011, 17:24

Re: Reakce na odpovědi k dotazům - obecně

Příspěvek od Heptoda » 07.06. 2013, 19:37

Oni totiž to své téma někdy rozjedou na více fórech, viz např. "PIANO" , a pak sem již nepřijdou, neboť dostanou radu jinde a ta jim postačuje. Slušné vychování ? Ale to se přeci "nenosí" ani na vysokých postech, i tam se chovají někdy, (nebo snad i často?), jako pr...ta. Taková je už doba. :evil: SZ mi také někdy uteče i přes avízo. No ale ne na dlouho. Hezký víkend všem.
Odpovědět