Chybí mi kategorie zvuková technika

Chybí Vám na fóru nějaké téma? Chcete něco vylepšit? Zde je prostor pro Vaše připomínky a návrhy.
Odpovědět
Vakuum
Příspěvky: 5
Registrován: 22.10. 2011, 19:32

Chybí mi kategorie zvuková technika

Příspěvek od Vakuum » 22.10. 2011, 19:35

Založil bych kategorii zvuková technika, kam by spadaly zesilovače, reproduktory, studiová technika. Možná by to šlo sloučit se záznamovou technikou.
Díky.
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Chybí mi kategorie zvuková technika

Příspěvek od Priby » 22.10. 2011, 19:42

Jo, něco na tom je. Díky za tip, popřemýšlím jestli vytvořit samostatnou skupinu, nebo to sloučit ......
Uživatelský avatar
kyori
Příspěvky: 66
Registrován: 22.10. 2011, 12:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybí mi kategorie zvuková technika

Příspěvek od kyori » 23.10. 2011, 12:19

tak z té záznamové techniky udělejte zvukovou techniku. Obrazovou techniku už máte ....
A co se má rozumět pod tou kategorií Ostatní historické předměty? Tam bude třeba staré nádobí, anebo staré žehliky? :D
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Chybí mi kategorie zvuková technika

Příspěvek od Priby » 23.10. 2011, 17:45

Tak jsem to zatím sloučil a vytvořil skupinu Historická audio technika. Sice si myslím, že by tyto dvě oblasti měly zůstat odděleny, ale vzhledem k současnému množství příspěvků,mi přijde nesmysl zakládat skupinu další.

Ostatní historické předměty je kategorie pro vše co nepatří do skupin předchozích. Pokud tam bude staré nádobí a budete si o tom povídat, tak proč ne? :) Tohle fórum je teprve v plenkách (týden provozu), a budu jej postupně upravovat podle toho, které téma se "chytne". Takže za rok to tu může vypadat úplně jinak.
Odpovědět