Přání i pro budoucno...

Chybí Vám na fóru nějaké téma? Chcete něco vylepšit? Zde je prostor pro Vaše připomínky a návrhy.
Odpovědět
jjarda
Příspěvky: 85
Registrován: 23.10. 2011, 16:40
Kontaktovat uživatele:

Přání i pro budoucno...

Příspěvek od jjarda » 15.03. 2012, 19:10

Moje přání je,mít více času věnovat se tomu,co mě baví-tedy historické radiotechnice...bohužel mám servis a to je už většinou samá Čína a placka a tak nezbývá jaksi čas...mám spoustu historických věcí a nyní jsem získal z pozůstalosti další,jako třeba stavebnice Radieta,mnoho nových cívek do RP v orig.krabičkách,laď.C,elektronky a spoustu dalších,ale není čas to ani přebrat a roztřídit...prototaké moje slabá účast tady...
Uživatelský avatar
Priby
Administrátor
Příspěvky: 224
Registrován: 03.10. 2011, 14:18
Bydliště: Praha

Re: Přání

Příspěvek od Priby » 16.03. 2012, 08:29

Tím, že jste ale teď napsal, jste mi potvrdil, že jsem ten email nepsal zbytečně. A za to Vám děkuji ;)
Uživatelský avatar
Jirka84835751
Moderátor
Příspěvky: 950
Registrován: 17.10. 2011, 18:51
Bydliště: U Mohelnice dál od Olomouce

Re: Přání pro budoucno...

Příspěvek od Jirka84835751 » 29.05. 2015, 15:15

Vážení nejen znalejší a starší sběratelé tohoto koníčka (viz obsahfóra a jeho témata).
Nechci být Vámi považován za moralistu, ale... .
Máme možnost si udržet kvalitu příspěvků na té úrovni, na jaké se budeme nejen ptát znalejších, ale také reagovat příslušným způsobem na položené dotazy.

Mám JEDNO VELKÉ PŘÁNÍ nejen za sebe pro toto fórum:

Mějme na paměti, že se bavíme na téma v odborném okruhu otázek a odpovědí a takto se věnujme příspěvkům bez invektiv na toho druhého.
Pokud někdo není schopen jít si přečíst aspoň ty nejzákladnější poučky či získat znalosti tohoto směru, pak jde pouze a jenom o potenciálního rejpala, kterým bysme se neměli nechat strhnout k neuvážené odpovědi, jako to bývá častým jevem na jiných (dokonce i jinak odborně zaměřených) fórech. Každý z nás má někdy víceměně dobrou/špatnou náladu . Není třeba ji okázale dávat najevo ...
Děkuji za správné pochopení mé osobní prosby a přeji všem solidní pokračování otázek a odpovědí na tomto dosud slušném fóru.Jirka z Olomouce
Odpovědět