velke silne krokové motory, silna trafa,mezaxialy

Inzeráty o prodeji
Odpovědět
michalsuchanek
Příspěvky: 8
Registrován: 29.10. 2011, 07:52

velke silne krokové motory, silna trafa,mezaxialy

Příspěvek od michalsuchanek » 24.04. 2012, 13:29

Skladem vice jak 10 tun veci, od traf,pres merici pristroje, digitrony,soucastky-tranzistory,odpory az po konstrukcni stokilove celky.... Napiste si,co shanite,fotky doplnim. Vymena mozna.

velké 18 kg trafo 34x25x16 cm

(odhadem 500W spíše více) má celkem 7 sekundárních vinutí. Jedno z toho je s odbočkou ve středu vinutí. 1. vinutí dává 33V st 2. vinutí dává 33V st 3. vinutí dává 11V st 4. vinutí dává 16V st 5. vinutí dává 16V st 6. vinutí dává 2 x 16V st, to je s tou odbočkou nebo lze využít krajní a pak je to opět 33V st 7. vinutí dává 22V st Dále pak že: 1. napětí(vinutí) je usměrněno alternátorovými diodami (odhaduji 20A, tedy v můstku lze zatížit až na 40A) dává pro mě nepochopitelně velké stejnosměrné napětí je 62V ss( ?), filtrace 5000mikroF 2. napětí je taktéž usměrněno alternátorovými diodami (odhaduji 20A, tedy v můstku lze zatížit až na 40A) dává pro mě nepochopitelně velké stejnosměrné napětí je 62V ss (?), filtrace je 2 x 5000mikroF 3. napětí je taktéž usměrněno alternátorovými diodami (odhaduji 20A, tedy v můstku lze zatížit až na 40A) dává pro mě nepochopitelné velké stejnosměrné napětí je 33V ss (?), filtrace 5000mikroF 4. napětí je taktéž usměrněno alternátorovými diodami (odhaduji 20A, tedy v můstku lze zatížit až na 40A) dává pro mě nepochopitelné velké stejnosměrné napětí je 24V ss (?), filtrace 5000mikroF 5. napětí je použito jako napájení pro plošný spoj, na němž je patrně nejméně 2x regulační elektronika pro sestavy výkonových tranzistorů na dvou chladičích, jsou použity výkonové tranzistory s dimenzováním do 20A - dál jsem se nedostal :-).


krokovy motor ZSE Praha,MEZ Náchod, 2 A do 48 V
Přílohy
SANY1375.JPG
SANY1374.JPG
SANY1373.JPG
Uživatelský avatar
Nostalgik
Příspěvky: 33
Registrován: 17.01. 2012, 19:06
Bydliště: Jihlava

Re: velke silne krokové motory, silna trafa,mezaxialy

Příspěvek od Nostalgik » 25.04. 2012, 06:10

Sem se to vůbec nehodí, dej to na CNC nebo aukro, tady bych to viděl jen na historické přístroje a jejich díly.
Sám dnes likviduji spoustu věcí - bastlím od 70-71 roku a nasysloval jsem spoustu věcí, počínaje rádii, konče motorky..

http://www.c-n-c.cz/viewforum.php?f=8

na CNC platí
Pravidla fóra
Zde je zakazano vyjadrovat se k cenam, diskutovat o zbozi paklize uzivatel nema zajem zbozi koupit, hanit zbozi atd..
Je povinnosti inzerenta uvest konkretni cenu!!! :D
V pripade ze inzerent cenu neuvede ma se za to ze se jedna o zbozi zdarma, za odvoz a prodavajici musi zbozi predat prvnimu zajemci zcela zdarma pripadne pouze za cenu postovneho dle ceniku prepravce.

Je prisne zakazano nabizet zbozi pochybneho puvodu nebo dokonce pochazejici z trestne cinnosti.
Uživatelský avatar
Nostalgik
Příspěvky: 33
Registrován: 17.01. 2012, 19:06
Bydliště: Jihlava

Re: velke silne krokové motory, silna trafa,mezaxialy

Příspěvek od Nostalgik » 29.04. 2012, 23:53

pokud to někdo shání, třeba Sinclaira 8mi bit tak to vše nabízí tady
http://elektro.aukro.cz/listing/user.ph ... id=5144122
Odpovědět